Onze huidige ondervoorzitter ON6MID, Michel, is vanaf heden de nieuwe CM of voorzitter van MLB of de UBA sectie Midden-Limburg. Hij was de enige kandidaat om ON5JD, Jan, op te volgen.

Wij wensen beiden hartelijk te danken, ON6MID omwille van zijn kandidaatstelling en aanvaarding van het nieuwe voorzitterschap, en uiteraard ON5JD, voor zijn jarenlange inzet als voorzitter van onze club.

Bij deze stelt het MLB-bestuur ON5JD, Jan, thans aan als “erevoorzitter” van MLB.

Ten gepaste tijde, wanneer corona hopelijk vergoed “verbannen” is, zullen wij Jan danken als ex-voorzitter en hem in de bloemetjes zetten als nieuwe erevoorzitter van onze club.

Verder wensen wij ON6MID alle succes met zijn nieuwe functie en dat hij deze taak nog lang “ter harte” kan en mag nemen.  En ON5JD wensen wij een heel fijne “oude dag” en dat hij nog lang met volle teugen mag genieten van alles wat hij nog wil.

 

Namens het MLB-bestuur.
ON1PV – Peter
Secretaris / Webbeheerder

 

Nieuwe CM of voorzitter van MLB

Nieuwe erevoorzitter van MLB

ON6MID
Michel
ON5JD
Jan

 

Deze site delen via sociale media